Child Protection – zaproszenie na szkolenie

Nowy rok, Nowe wzywania. Wszyscy szkolimy się!

W ostatni weekend lutego zaplanowaliśmy aż 3 szkolenia w Irlandii. Pierwszy to kurs zastępowych pn. “Puszcza” dla młodzieży, zaś drugie i trzecie szkolenie dedykowane jest naszej kadrze zdobywającej stopnie instruktorskie. Dodatkowo mamy przyjemność zaprosić na jeszcze jedno szkolenie z zakresu ochrony praw dziecka w Irlandii (child protection).

Szkolenie to jest certyfikowane przez National Youth Council of Ireland. Przeznaczone jest każdej osobie, wychowawcy, nauczycielowi pracującemu z dziećmi i młodzieżą w Irlandii. Kadra ZHP ma obowiązek odbywać takie szkolenie raz na kilka lat.

Więcej szczegółowych informacji na temat szkolenia można uzyskać kontaktując się z druhną Agnieszką Wieczorkowską (e-mail: agnieszka.wieczorkowska@zhp.ie; tel. 085 145 8806).