HARCERSKA AKCJA LETNIA „Winiec 2016”

Drodzy Rodzice, Opiekunowie…

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zarówno kolonią zuchową, jak i obozem harcerskim i wędrowniczym, a jednocześnie ograniczoną ilością miejsc w bazie, proszę o wpłacanie w terminie do końca stycznia 2016 zaliczki w wysokości minimum 50 euro na konto Hufca. Wpłata zaliczki pozwoli zarezerwować Państwu miejsce dla Waszego dziecka na kolonii bądź obozie. Pozostałą kwotę mogą Państwo wpłacać do końca maja 2016 roku. Wszystkie wpłaty należy dokonywać na poniższe konto, w tytule wpisując imię i nazwisko dziecka.

Polish Scouting Association
Acc.no. 44291056
Sort code 93-11-01

IE71AIBK93110144291056
BIC: AIBKIE2DXXX


1. TERMIN OBOZU I KOLONII – 24 lipca – 7 sierpnia 2016

2.KOSZT 310€ + przelot w obie strony-  dla ośrodków które nie wydawały kalendarzy w swoich miastach

KOSZT – 280 euro + przelot w obie strony- dla ośrodków w których kadra zaangażowała się w pozyskanie pieniędzy od sponsorów na wydanie kalendarzy. Dzięki temu koszt koloni/obozu został obniżony o €30 i wynosi €280

Ze względu na konieczność rezerwacji miejsc w bazie w Wińcu, prosimy o pierwszą wpłatę nie później niż do końca stycznia 2016. Pozwoli to zarezerwować miejsce dla Państwa dziecka. Całość kwoty zbieramy do końca maja 2016 roku.

3. Przeloty i Transport
Podróż do Polski – Niedziela 24 lipca 2016 Dublin 9: 50 – Warszawa (Modlin) 13:40   FR8011
Podróż z Polski – Niedziela 7 sierpnia 2016 Warszawa (Modlin) 21:50 – Dublin 23:55  FR4544

Już teraz mogą Państwo kupować bilety lotnicze dla swoich dzieci. Istnieją dwa sposoby rezerwacji biletów:

– Podczas kupowania biletów lotniczych należy wpisać imię i nazwisko dziecka , ale zaznaczyć ze jest ono osobą dorosłą, tak aby system rezerwacyjny Ryanair umożliwił dokonanie płatności oraz nadał numer Państwa rezerwacji. Zostało to uzgodnione z liniami Ryanair i nie będzie wiązać się z żadnymi konsekwencjami dla Państwa. W późniejszym terminie rezerwacja Państwa dziecka połączona zostanie z rezerwacją opiekuna.

– Możliwe jest również dopisanie dziecka do istniejącej już rezerwacji lotniczej opiekuna. Proszę o kontakt z drużynowymi, aby podali Państwu ich numery rezerwacji, po czym należy wykonać telefon do biura firmy Ryanair, gdzie zakupią Państwo bilet i od razu będą mogli przypisać go do biletu opiekuna.

Zachęcam do wczesnego zakupu biletów ze względu na korzystne obecnie ceny.

Dziecko może lecieć z Irlandii z nami na obóz a po obozie pozostać u rodziny, bądź odwrotnie: przyjechać na obóz od rodziny a wrócić z nami do Irlandii. Może też oczywiście lecieć z nami w obie strony.
Dla dzieci, które przed obozem i/lub po obozie będą w Polsce, zorganizowany będzie punkt zbiorczy na lotnisku w Warszawie zarówno po przylocie z Irlandii, jak i przed odlotem do Dublina. Będzie tam można dziecko dowieźć lub odebrać.
Dowieźć lub odebrać będzie również można dziecko bezpośrednio z bazy obozowej w Wińcu, po wcześniejszym uzgodnieniu oczywiście.
Bliższe informacje dotyczące godzin spotkań na poszczególnych lotniskach podam w późniejszym terminie.
Zarówno z Warszawy(Modlin) do Wińca jak i z Wińca do Warszawy(Modlin), podróżować będziemy zorganizowanym transportem autokarowym, który ujęty jest już w cenie obozu.

4. Karta kwalifikacyjna dziecka — pobierz Karta Kwalifikacyjna-zgłoszeniowa Winiec.v.2

Już na pierwszych zbiórkach w styczniu będą mogli Państwo odebrać u drużynowych Kartę Kwalifikacyjną Dziecka wraz z Regulaminem Kolonii/Obozu. Kartę należy wypełnić i przekazać drużynowym do dnia 15 kwietnia 2016.
W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt z Drużynowymi bądź bezpośrednio ze mną na adres mailowy : przemyslaw.pawlak@zhp.ie lub telefonicznie : +353 874172611

 

Z harcerskim pozdrowieniem

Czuwaj!

phm. Przemysław Pawlak

Komendant HAL 2016 w Wincu

 

Już odliczamy: Hal 2016