Szkolenie dla przyszłych wychowawców ZHP

zhp---plakietka_GrzesiekZwiązek Harcerstwa Polskiego działający w Irlandii jest prężnie rozwijającą się Organizacją Wychowawczą dla Dzieci i Młodzieży.

Liderami w naszych jednostkach są w większości osoby dorosłe, nierzadko takie, które z ideą zapoczątkowaną przez Roberta Baden-Powella zetknęły się już po osiągnięciu pełnoletniości. Związek Harcerstwa Polskiego pragnie otworzyć się na mądrość i doświadczenie dorosłych i zaoferować im PRZYGODĘ W DZIAŁANIU – szkolenie dla przyszłych instruktorów harcerskich

Jeśli pragniesz dołączyć do Organizacji, dzięki której wzbogacisz swoje życie o nowy wymiar służby, braterstwa i pracy nad sobą oraz przeżyć przygodę z ludźmi podobnymi do siebie – ZAPRASZAMY!

TERMIN :18-19 czerwiec 2016

Program szkolenia obejmuje wszystkie wstępne informacje, jakich potrzebuje kandydat na instruktora harcerskiego oraz przyszły drużynowy lub kadra jednostki harcerskiej.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jakie warunki trzeba spełnić aby rozpocząć pracę jednostek na nowych terenie lub co zrobić aby dołączyć jako kadra do działającej jednostki, w jaki sposób zdobywa się pierwszy stopień harcerski dla dorosłych lub jeśli kiedyś się było harcerzem w Polsce – w jaki sposób przebiega weryfikacja stopnia i służby. Wymianie opinii i doświadczeń służyć będzie obecność doświadczonej kadry harcerskiej działającej w Irlandii.

 

Miejsce:     

 Srahan Scout Centre, Co. Laois

Koszt:

€30 (wyżywienie własne)

Na miejscu dostępna jest w pełni wyposażona kuchnia. Nocleg w pokojach kilkuosobowych na łóżkach piętrowych we własnych śpiworach.

 

Zgłoszenia mailowe proszę wysyłać do dnia 31 maja do phm. Magdy Pawlak na adres mailowy:          magda.pawlak@zhp.ie